Kurumsal

Seher Emlak Kurumsal

Kurumsal

"Bana kılavuzluk yapan, tutkudur;

                    diğer kişilerin tutkusu, 

                    benim meslek tutkum, 

                    gayrimenkul tutkusu... "


Robert DELOİX

Optimumcity her şeyden önce bir insan macerası, ailesel, karşılaşmalardan ve iddialardan ortaya geldi. Bu kişiler her gün tutkuyla mesleğini yaşayan erkekler ve kadınlardır. 28 yıldır, profesyonel hayatımı, Fransa genelinde gayrimenkul verdim ve bu tutku asla benden ayrılmadı.

Başkaları için inşaatlar yaptırmak, yaşam ortamlarını, iş çevrelerini, eğlence yerlerini, , bağlantı ve karşılaşma yerlerini oluşturmak, desteklemek, yaratmak için şehre katkı oluşturmak, insanların dana iyi yaşaması için oran yaratmak. Evet, bu benim tutkum. Gayrimenkul dünyasında, sadece insanlarla karşı karşıyayız, biz toprakların üzerinde ilgileniyor ve insanlar için çalışıyoruz. Bir bina projesi başlamadan önce, orada yaşayan insanları dinamiklerini, kendi geleneklerini anlamak için gerekli zamana yeterince yer veriyoruz.  Bu gözlem süresi gereklidir. Yaklaşık 30 yıldır bu olgu benim markamdır. Optimumcity da kalıcı bir adaptasyon, mutlu sezgi ve azim öyküsüdür. Yönetim ve varlık değerlemesi, pazarlama, bu yaklaşımımızın sonucudur.

Optimumcity Türkiye'nin batı bölgesinde yeni evlerin ticarileştirilmesi, gayrimenkul satışını aynı çatı altına alan özel bir merkezidir. Özellikle kalite ve güvenilir inşaat şirketleriyle çalışırız, sizin gibi Optimumcity’nin de geleceği böylece güvenliğe alınır. Müşterilerimiz tüm içsel ve dışsal garantilerle korunuyorlar, tamamen güvenli alım garantisini paylaşıyorlar.

Optimumcity size kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmak için, uzman ekipleri aracılığıyla size komple servisler teklif ediyor:

Servis "Etüt": ihtiyaçlarınız ve programın ilerlemesi, pazar araştırması, özel maliyet çalışmaları, rekabete göre gerçekleştirilmesi.

Servis "Pazarlama ve İletişim": doğrudan satış pazarlama için gerekli ortam planları tasarım etmek ve inşaatınızın direkt satışını öne getirmek.

Servis "Satış Yönetimi": Kontrat imzalanmasından mal teslimine kadar rezervasyon dosyalarının takibi.

Servis "Yerel satış": Yeni siteleri uluslararası, ülkesel ve yerli müşterilere sunmak (ana ya da ikincil ikamet veya emlak yatırımı) pazarlamak.

Servis "Varlık Yönetimi": Yabancı yatırımcıların vergi optimizasyonuna danışmanlık sağlamak.

"Kiralık" Servisi: Gayrimenkul gibi rekabetçi bir pazarda, hızlı ve güvenli bir konumda zor simya ulaşmak için en uygun ve en etkili yaklaşımları uygulamak. Bu sorunu gidermek için, Optimumcity uygun kiralık ayar değerlerini, önerilen konut uygun bir analiz açar. Bu temel verilerle, her özelliğin özgüllüğüyle ticari ve reklam kampanyası uyarlayabilirsiniz. Daha sonra uygun ortam ve daha geniş katılımı toplamak ve her bir ürünü özelliği ile sunmak. 

Véronique DEPAPE-DELOİX

Otelciliğe ve sosyal medya ’ya tutkulu olmanın yanı sıra, benim öbür tutkum Fransız sarayları ve Palas’larıdır.

Ben Lozan (İsviçre) Otel Okulu mezunuyum, (Ecole Hoteliere de Lausanne) 30 yıl boyunca Paris’te Hotel de Charme’da, bağımsız otelcilere yönetici (Genel Müdür) olarak desteklemeyi tercih ettim.

Dinleyerek, onları daha iyi anlamak, onların ihtiyaçlarını belirlemek ve daha iyi performans yönetimini gerçekleştirmek, pazarlama ve otel yönetimi alanındaki beklentilerini karşılamak için stratejileri uygulamaya koydum. Otellerin gelirlerini geliştirmek için müşterilerin hizmetinde olmak gerekir. Bu olguyu bütün personelin anımsamasını başarıyla yerine koydum.

Otel endüstrisine ve tüm bileşenlere ilişkin bilgilerim büyük ölçüde büyüdü, bunu meşgul olduğum bütün pozisyonlara borçluyum. Bunlar arasında: barındırma, yönetim, verim yönetimi, pazarlama ve satış, web pazarlama ve dijital iletişim, segmentasyon sayılabilir. Benim için statik kalmamak, yenilik ve yenilenme gelecekteki başarının anahtarıdır.

Meşgul olduğum pozisyonlarım sırasında, bilgilerimi geliştirdiğim konular arasında:

• Responsible Partnerships key account prospecting & corporate businesses,

• Revenue manager - pricing & market research

• online marketing strategy and digital communication

• Community management - Networking

• Director of Sales & Marketing - Yield Manager

• In charge of pricing and selling online (Benchmark-CRM)

• Oversees market research, competitive intelligence & community management

• Responsible connectivity & prospecting upscale area hotels,

• Budgetary control, performance analysis

• Management of advertising campaigns and communication

• Procurement Research Councils, hotel sales

Müşterilerimize yakın, değişimi gerçekten etkili sağlamak için herkesi dikkatle dinler otellerin verimliliğini arttırırım.

web tasarım