Tecrübelerimizden Faydalanın Hedefinizi Yakalayın

Tecrübelerimizden Faydalanın Hedefinizi Yakalayın

Tecrübelerimizden Faydalanın Hedefinizi Yakalayın

İhtiyacınıza Gerçekten Tamamıyla Cevap Veren Gayrimenkulü Bulun 

        Bir mülk satın almak, sizi uygun şekilde zenginleştiren, ihtiyacınıza cevap veren ve mutluluğunuzu sağlayan bir olumdur. Önce projenizi belirlemeniz gerekir. Paralelde onun en iyi şekilde nasıl yapılabileceğini öğrenmeye çalışırken, gelecek projenizi tanımlarsınız!

İlk Tercihinizde Alacağınız Projeyi Aklınızda Netleştirin !

        Yeni veya eski, apartman ya da ev, kiralık yatırım veya ana ikamet... akla gelen sorular çoktur! Aramanız başında projenizi tanımlar sonrada bu ideal özelliği bulmak için konsantre olursunuz. Bu düşüncede size yardımcı olmak için, burada ana sorulara genel bir bakış:

        Satın alma amacı: Ana konutumu tatil için mi? İkametinizi orta sürelimi, uzun sürelimi planlıyorsunuz? Sonra kiralamayı planlıyor musunuz? Tipi: dairemi ev mi; yeni mi eski mi? Mülkiyetin yeri: Semt, mahalle, ulaşım, dükkânlara ve okullara yakın... Ne sizin için önemli?


Finansman

         Bu gayrimenkul için hangi bütçeye sahipsiniz? Borçlanma kapasiteniz nedir? Ne kadar süreyle kredi almak istiyorsunuz ve ayda ne kadar ödeme yapmaya hazırsınız? İdealinizde ne gibi mülkiyet bulmak istiyorsunuz: (otopark, asansör, oda sayısı vb.) zorunlu kriterler nelerdir ve ekstralar (balkon, bahçe, ofis, açık mutfak, hamam, sauna, havuz, çocuk bahçesi vb) nelerdir? Yeni konut halen yapım aşamasında ise olanları ziyaret edilebilirsiniz.

        3 seçeneği kullanılabilirsiniz: Teslim edilmişse, ilgili mülkü ziyaret etmek mümkündür; teslim gelecekte ise konutun planlarını inceleyebilirsiniz; bazen 3 boyutlu modeller, artırılmış gerçeklik, Video 360 ta olabilir... teknoloji, bina henüz tamamlanmış olsa bile size ziyaret etme fırsatı sunuyor.

        Plan üzerindeki bir satın alma durumunda siz lansman fiyatından yararlanıyor, çok daha ucuza satın alıp fiyat üzerinden büyük bir ekonomi yapabilirsiniz. İnşaat şirketleri lansmanda özel kolaylıklar sunuyorlar. Optimumcity her müşterisine bu konuda da bütün ağırlığıyla sizin iyi bir operasyon yapmanıza yardımcı oluyor.

        Unutmayın ki yeniyi seçmek, seçimde ve evinizin özelleştirilmesinde size daha büyük bir özgürlük veriyor, istediklerinizi seçerek size benzeyen ve arzularınıza tamamıyla cevap veren mülke sahip olmak şansınız oluyor.

 

 

web tasarım