Taahhütlerimiz

Taahhütlerimiz

Optimumcity ’de biliyoruz ki bir ev veya daire satın almak bazen komplike görünüyor. Bu nedenden biz proje boyunca ve sonrasında size destek vermeğe kararlıyız!

GÜVEN İLİŞKİSİ

Optimumcity ‘de adanmış kişi sizin projenizin her aşamalarında size eşlik eder. Bizim için, güven ilişkisini oluşturmak, kişisel ilişkiyle başlar. Bu nedenle, biz proje boyunca size eşlik edecek özel bir kişiyi garanti ediyoruz.


KONFOR VE TASARRUF

Optimumcity size refahı sağlamak ve çevreye saygılı, size enerji tüketiminizi kontrol etmeye izin veren, ekonomik bir konfor sunmak için verimli binaları tasarlayan inşaat şirketleri ile çalışıyor. Sattığımız binalar müşterilerimize optimal enerji ve akustik performansı veriyor, bu ne demektir?  Yüksek memnuniyet! Müşterilerimiz % 89 üzerinde bizi tavsiye ediyorlar veya tavsiye etmeye hazırlar.

Optimumcity taahhütlerini yerine getirtmek için çok dikkat ediyor. Evlerin uyumu ve kalitesi bizim için size olduğu gibi vazgeçilemez bir olum, bunların uygun olmaması kesinlikle kabul edilemez. Bu da çok özenli bir veri, bunu size karşı bir onur noktasıdır ve bunu kanıtlamak bizim için görevdir. Sizin de bizi tavsiye etmeniz için hazırız. Teslimattan önce size evinizi veya dairenizi görmeniz için ziyaretler organize ediyoruz, böylece en küçük detayları bile % 100 tahmin etmenize yardımcı oluyoruz. Anahtarlar verilinceye kadar çeşitli aşamalarda, bütün bölümleri dâhil olmak üzere, inşaat ziyaretlerine davet ediyoruz.

 

YAKIN DESTEK

Optimumcity sizi dinliyor, anahtarları verdikten sonra da her zaman yeni evinizde size destek etmeye devam ediyor.

web tasarım