Neden Yeni Bir Daire Veya Ev Satın Alınmalı ?

Neden Yeni Bir Daire Veya Ev Satın Alınmalı ?

Neden Yeni Bir Daire Veya Ev Satın Alınmalı ?

Yeni binalar yeni avantajlar sunar!

Çünkü bina yeni, yepyeni!

        Ne zaman yeni bir bina satın alırsak, modernliğin ön planda olduğu bir mülk satın alırız. Yeni bina alıcılar ortalama kurulum üzerinde bir donanım ve konfor beklemek hakkına sahiptir. Benzer şekilde, yeni bir bina hiç onarım gerektirmez. Prensip olarak, yeni satın alınan kaliteli bir yapı on yıl boyunca büyük bakım istemez. Bu zihin barış içerisinde olması ve önemli tasarruflar yapmanın garantisidir. Çünkü optimum performans müşterilerin beklediği konfordur.

        Tatlar ve renkler, ele alınmaz. Bu nedenle eski satın almak genellikle büyük bir arka planda eş anlamlıdır: dekor,  daire ya da evin yeni düzeni, zemin kaplaması veya kapı kasaları, elektrik,  banyo, WC... Bunlar hesabı büyük ölçüde artıracak, ancak bunlar yenide bulunmayan işlerdir. Burada her şey alıcı gönlüne göre tasarlanmıştır:

        Optimumcity aracılığıyla iyi silahlanmış durumdasınız. Çünkü sizin konutunuzu özelleştirmeniz için Optimumcity her aşamalarında Teknik Müdürlerle direkte çalışıyor, size kontratta yazılan ve borcumuz olan kaliteyi vermek için biz inşaat şirketleri ile ‘el-ele’ çalışıyoruz. Burada da her şeyin gönlünüze göre olması için de sizinle beraberiz. İyi bir "anahtar teslimi", özellikle sözleşmeye uygun ve kalitesi randevu da olması için biz kefiliz.

        Eğer satın alma aşamasında sizi her an yönlendiriyorsak, anahtar tesliminden sonra da size eşlik vermeye devam ediyoruz. Optimumcity her zaman size yardım olmak için yanınızda olacak ve yatırımcılar bizim sunduğumuz kiralık yönetimimizden avantajlı bir şekilde yararlanabilirler.

        Siz ev sahibi olmayı tahmil ediyorsanız Optimumcity bitmesi yakın olan birçok yeni konut sunuyor. Sizi de en kısa zamanda mutlu bir ev sahibi yapabiliriz, bize telefon edin hemen randevu alalım, düşünüzü gerçeğe çevirtelim…

 

ÇÜNKÜ BU GÜVEN VERİCİ

 Optimumcity yardımı ile yeni bir gayrimenkul satın almak, alanında 30 yılı aşkın tanınmış bir profesyonele güvenini yerleştirmektir.

web tasarım